İsim Öneri Kampanya Açıklaması

Mimari proje aşamasında olan, 11.000 m2 alan üzerine inşa edilecek 6 blok 144 dairelik, içerisinde yeşil alanlar, yürüyüş ve bisiklet yolları, sauna, buhar odası, spor salonu, yüzme havuzu gibi bir çok sosyal alan bulunduran, 4+1 kat planı ile 180 ve 200 m2’lik geniş yaşam alanları sunacak olan yeni projemize isim önerilerinizi bekliyoruz!

14 Ekim 2020 – 05 Kasım 2020 tarihleri arasında web sitemiz üzerinden gelen proje isim önerileri Mdgrup İnşaat Ltd. Şti. yöneticileri tarafından değerlendirilerek beğenilen proje ismi 07 Kasım 2020 tarihinde sosyal medya hesaplarımız üzerinden açıklanacaktır. Beğenilen proje ismini öneren kullanıcıya iPhone 11 / 64Gb hediye olarak 09 Kasım 2020 tarihinde takdim edilecektir. Beğenilen proje isim önerisi birden fazla kullanıcılardan gelmesi durumunda hediye hakkı kazanan kişiyi belirlemek için beğenilen proje isim önerisini sunan kullanıcılar eşliğinde çekiliş düzenlenecektir.

İsim öneri kampanyası Osmaniye’mize değer katacak olan yeni bir projenin adını Osmaniye halkının belirlemesi amacıyla yapılmakta olup sadece kişilerin katılımına açıktır, tüzel kişiler katılamaz.

*Mdgrup İnşaat Ltd. Şti. kampanyayı durdurma hakkı ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

İsim Öneri Formu