Başkanın Mesajı

MD Grup İnşaat olarak, çevrenin ihtiyacını gözeterek başlattığımız projelerimizde, yarınları düşünerek inşaat sektörünün çağa uygun tüm imkanlarıyla kalite standartları yüksek yapılar inşa ediyoruz.

Bu noktada bize duyduğunuz güvene ve gösterdiğiniz ilgiye MD Grup İnşaat ekibi adına teşekkürlerimi sunuyorum. İnşaat deneyimlerimiz ve sizlerin güveniyle memleketimize değer katan, kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik, fonksiyonel, konforlu, estetik ve özgün tasarımlara sahip, yüksek standartlardaki inşaat teknolojileriyle kalite inşa etmeye devam edeceğiz.

MD Grup İnşaat ailesi istikrarlı büyümesini sürdürerek, sürekli gelişmeyi, insana ve çevreye saygılı bir şekilde, müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı ilke edinerek, sizlere ve ülkesine hizmet etmekten gurur duymaktadır.

Saygılarımla,
Mesut Demir
Yönetim Kurulu Başkanı

Vizyonumuz

Kurulduğu günden bugüne edindiği bilgi birikimi ve tecrübesiyle yenilikçi projelere imza atan MD Grup İnşaat’ın başarısının altında, konusunda uzman ekibi, değişmekte olan tasarım trendlerini sürekli takip edip özgür ve özgün mekânlar tasarlama ilkesi, sanatı yaşama ve şehrin bir parçası haline getirme çabası yatmaktadır.

MD Grup İnşaat her projede, kalite standardı yüksek yapılar, üst düzey iş güvenliği sahaları, mekânların kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik fonksiyonel, konforlu, estetik ve özgün tasarımlara sahip olmasını, aynı zamanda sektöründe sağlam ve istikrarlı adımlarla ilerleyerek ülkesine değer katmayı hedeflemiştir.

Misyonumuz

Zorlu ve değişken piyasa şartlarında kalite ve sağlamlıktan ödün vermeden, yüksek standartlara sahip, fonksiyonel, konforlu ve estetik yapıları ülkemize kazandırmaktır.